Dzień dziecka z festynami!

30 maja 2015 gościliśmy na Festynie Rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 1 w Swarzędzu za co bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która była organizatorem festynu.
Oprócz wielu gier, zabaw, konkursów, taneczno-wokalnych pokazów uczniów można było skosztować również przepysznego ciasta i kawy.
My ze swej strony zorganizowaliśmy konkurs "łowienia rybek na czas" w któym wzięło udział ponad 100 dzieci. Podajemy nazwiska tróiki dzieci, które uzyskały najlepszy czas i wygrały atrakcyjne nagrody:
Pierwsze miejsce z czasem 0:27,7 s zajęła Zuzia Ratajczak, drugie miejsce z czasem 0:30,7 zajęła Daria Kowalewska a trzecie miejsce z czasem 0:31,8 s zajął Kuba Loba. Gratulujemy!
 

Natomiast 6 czerwca gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy na Festynie Rodzinnym z Uśmiechem "Słonecznie i Sportowo. Tutaj szczególnie pragniemy bardzo podziękować Dyrektor Szkoły Pani Annie Bestyńskiej oraz Wicedyrektor Pani Sylwi Szymkowiak za udzieloną pomoc i wsparcie również po festynie gdy mieliśmy "małą awarię" ;-).
Festyn obfitował w wiele konkursów, potyczek sportowych oraz atrakci takich jak stoisko kulinarne, miasteczko rowerowe, dmuchana zjeżdżalnia, jazda konna i wiele wiele innych.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę!
 


 

Projekt i realizacja: E1-Interactive - strony www