Kadra

Piotr Kowalczyk

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener II klasy pływania, certyfikowany trener pływania metodą Total Immersion, technik fizjoterapii, ratownik WOPR.
 20 letnie
doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych przekłada się na wysoką efektywność prowadzonych przez niego zajęć. Uważa, że aby się rozwijać należy ciągle doskonalić swój warsztat pracy. Ostatnie jego zainteresowania skupiają się na metodzie TI oraz zagadnieniach związanych z aktywnością ruchową dzieci w wieku przedszkolnym.

Oprócz ciągłego przebywania w wodzie lubi też czasami usiąść w kinie i obejrzeć dobry film.

Prywatnie: tata Szymona, Huberta i Uli

 

Karol Iwańczyk

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktor pływania, piłki ręcznej, odnowy biologicznej, ratownik WOPR, kierownik i wychowawca placówek wypoczynku, manager sportu, masażysta. Dodatkową wiedzę z zakresu sprawności fizycznej i rehabilitacji zdobywał podczas studiów podyplomowych na kierunku: „Odnowa biologiczna z elementami SPA i fizjoterapii”. Założyciel i przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego „Menago”. Organizator Międzynarodowej Konferencji Naukowej.

Obecnie  pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej  w Szkole Podstawowej i Gimnazjum.          

Jego zainteresowania skupiają się na poprawie sprawności fizycznej poprzez łączenie różnorodnych form aktywności fizycznej.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe to tytuł Mistrza Polski w Taekwondo i Kick Boxingu.

Prywatnie w czasie wolnym lubi aktywne wycieczki, dobrą książkę i gotowanie.

 

 

Przemysław Knapczyk

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor zespołowych gier sportowych z zakresu Piłki Siatkowej.

Brązowy medalista mistrzostw polski PWSZ 2003/2004.
Zajmuje się siatkówką od 15 lat, podczas studiów kładł nacisk na maksymalne poszerzenie zasobu wiedzy z zakresu tej dyscypliny oraz sposobów podnoszenia umiejętności technicznych, co poskutkowało obroną pracy magisterskiej na temat wytrzymałości szybkościowo-siłowej w siatkówce.
Jest osobą miłą i komunikatywną lecz jeśli chodzi o siatkówkę - asertywną i bezkompromisową, który swoje działanie opierana na zdobytej wiedzy.

 

 

Jakub Pawłowski

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia,  ponadto trener II klasy piłki ręcznej, instruktor pływania, lekkoatletyki, masażysta. Nie przestaje doskonalić się stąd można go często spotkać na różnego rodzaju kursach i szkoleniach z zakresu aktywności fizycznej, metodyki i fizjoterapii.

Kocha pracę z dziećmi. Aktualnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego
w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz jako trener piłki ręcznej dzieci.

Zainteresowania są ściśle związane z aktywnością fizyczną: zawodnik piłki ręcznej, rekreacyjnie biega, jeździ na rowerze, żegluje, gra w squasha.

 

 

Ilona Zygmunt

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Trenerskim ze specjalizacją pływanie. Ponadto instruktor snowboardu, fitnessu, odnowy biologicznej, kierownik kolonii, wychowawca kolonijny. Instruktor dogoterapii - praca z psami.

W każdej dziedzinie swojego życia stara się poddawać ciągłemu procesowi rozwoju.

Jej atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

 

Projekt i realizacja: E1-Interactive - strony www